Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Rozšíření nabídky tapet Neschen Green Wall

Rozšíření nabídky tapet Neschen Green Wall

Společnost Neschen nabízí kompletní portfolio digitálně potisknutelných tapet bez obsahu PVC pro nejrůznější aplikace, od dekorací obchodních prostor až po zakázkovou výzdobu soukromých interiérů. Nyní přicházejí další dva cenově výhodné materiály této řady.

Tapety Neschen Lite jsou alternativou levnějších vinylových tapet a jsou ideální pro potisk solventními, eco solventními, latexovými i UV inkousty. Nové tapety Neschen Wallpaper L-UV jsou speciálně navrženy pro projekty realizované latexovými nebo UV tiskárnami.

Výrazné změny bez velkého úsilí
Digitálně potisknutelné tapety dokážou výrazně změnit vzhled interiéru bez náročné přípravy a složitých stavebních úprav. V obchodech jsou ideálním řešením k nasměrování návštěvníka na konkrétní produkty i na obecnější nabídky.  Řešení interiérů pomocí velkoplošné grafiky se stává standardem.
Materiály řady Green Wall mají stejnou odolnost vůči vodě a oděru jako vinylové tapety. Široká škála povrchů umožní vybrat pro konkrétní projet tu nejvhodnější variantu.
V HSW Signall nabízíme nejen materiály, máme také kompletní know-how pro potisk a aplikaci tapet. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat produktového manažera na adrese jan.vojta@hsw.cz.

 

 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet