Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Neschen a Luna pro pražské nemocnice

Neschen a Luna pro pražské nemocnice

Současná koronavirová krize přináší zvýšené nároky na provoz nemocničních zařízení. Mimo jiné také v oblasti navigace a oddělení pacientů a návštěvníků jednotlivých oddělení s ohledem na platná vládní nařízení.

Neschen Coating GmbH neumí vyrábět textilní roušky, plexisklové zástěny ani ochranné štíty. Co ale umí velmi dobře, jsou tisková média a ochranné laminace pro podlahovou grafiku. A právě ta nalezla využití v současné době vyžadující striktní “social distancing”.

Prostřednictvím firmy Luna ateliér nabídl Neschen pražským nemocnicím zdarma výrobu snadno aplikovatelné a následně snadno odstranitelné podlahové navigace. V principu jde o jednoduché schéma, kdy Neschen Coating dodává materiál, Luna ateliér tiskovou technologii a personál a jednotlivé oslovené nemocnice specifikují obsah sdělení, které nejvíce potřebují komunikovat prostřednictvím podlahové grafiky.

Výsledkem je informační podlahová grafika na “bubble-free” materiálu Neschen UVdot print’n’walk v nemocnicích Královské Vinohrady, Homolka a Ústřední vojenské nemocnici.

Co je UVdot print’n’walk? Je to texturovaná, R9 certifikovaná podlahová fólie určená k přímému potisku a výlepu jako krátkodobé podlahové značení. Díky speciálnímu lepidlu v bodech je velmi snadno aplikovatelná i amatérem a snadno odstranitelná beze zbytků lepidla z většiny běžných podlah.

Pro více informací, případně vzorky materiálů kontaktujte českého zástupce

Richard Bachora
Export Sales manager Neschen Coating

r.bachora@neschen.de

+49 172 519 4896

 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet