Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Laminace desek s vychytávkou od Neschen

Laminace desek s vychytávkou od Neschen

Laminovat/kašírovat větší množství desek na rolovém laminátoru není příliš pohodlné, specializovaný deskový laminátor je zase finančně nákladný a nehodí se pro rolové zakázky.

Firma Neschen našla šikovné řešení. Pro svoje rolové laminátory vyvinula válečkové dráhy, které umožňují laminaci a kašírování na desky s komfortem srovnatelným se specializovanými deskovými laminátory. 

Válečkové dráhy jsou odpojitelné a dají se libovolně přemisťovat, navíc se dají univerzálně využít pro všechny technologie zpracovávající deskové materiály včetně deskových tiskáren atp. 

Cena setu dvou kusů válečkové dráhy je 48 000 Kč plus DPH. Pro majitele laminátorů Neschen a Flexilam řady 1650 je však připravena SPECIÁLNÍ 30% PODZIMNÍ SLEVA.

Za velmi přijatelnou částku si tak můžete na svém laminátoru Neschen či Flexilam výrazně vylepšit ergonomii i produktivitu práce pro laminaci velkých deskových materiálů

Pro více informací se obracejte na e-mail jan.bejcek@hsw.cz.

 
 

Aktuálně

09.10.2023 | Zveme Vás na HSW Open House 10.–12.10.23
Představíme Vám novou řadu HP Latex 630 s šířkou 1,6 m, cenově nejdostupnější model pro menší tiskové provozy, a inovativní řadu rolových řezacích plotrů Summa S Class 3.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2023 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 28.11.2023

Tvorba e-business B2B Winternet