Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » HP Stitch na veletrhu Heimtextil 2020

HP Stitch na veletrhu Heimtextil 2020

Heimtextil letos slavil jubileum – od 12. do 15. ledna mohli zájemci navštívit již 50. ročník tohoto nejvýznamnějšího mezinárodního veletrhu pro oblast textilu pro domácnosti a sektor služeb.

Společnost HP se veletrhu Heimtextil účastní již devátý rok po sobě. Design stánku navrhl nizozemský návrhář Gino Anthonisse a v mnoha detailech představil všestrannost a velké možnosti digitálního tisku. Technologie HP Latex patří k těm, které cestu digitálního tisku do světa interiérového designu otevřely. Letos se možnosti výrazně rozšířily o výstupy ze sublimačních tiskáren HP Stitch.

HP Stitch
Pro uživatele je velice příjemné, že ovládání tiskáren HP Latex a nových sublimačních tiskáren HP Stitch je prakticky stejné. Díky nativnímu rozlišení tiskové hlavy 1200 dpi  tiskne HP Stitch živé barvy a super tmavou černou. Navíc automaticky detekuje a kompenzuje trysky, takže tisk výstupů dosahuje kvality a spolehlivosti na nejvyšší úrovni. Dalším významným plusem je skvělá opakovatelnost tisků a dosažení konzistentní barevnosti na výstupech z celé flotily HP tiskáren.

Více  tisků v kratších termínech
Termíny pro dokončení zakázek se neustále zkracují a produktivní zařízení, které tiskne i při vysokých rychlostech ve špičkové kvalitě, aniž potřebuje dohled operátora, umožní výrobu větších objemů tisku a přinese do výroby více klidu.

Zjednodušený provoz
HP Stitch je důkazem toho, že ani práce s průmyslovou tiskárnou nemusí být složitá. Kromě výše uvedených předností je třeba zmínit také pohodlné ovládání, snadné vkládání médií a plně automatizovanou údržbu tiskové hlavy.

Typické aplikace

Sportovní oblečení
Ostrý tisk grafiky v živých barvách se uplatní například u dresů, kde zadavatel ocení dodržení konzistence barev při dalších objednávkách s odstupem měsíců i let.

Móda
Pestré a syté barvy, kterých lze dosáhnout i při tisku nejvyšší rychlostí, umožní textilním a módním návrhářům vytvářet originální a nápadité vzory a modely.

Soft Signage
Toto je oblast, kde je více než kde jinde vyžadovaná věrná reprodukce barev a jejich konzistentní podání při tisku na rozličné materiály. Latexové HP tiskárny jsou pověstné svou schopností dodržet požadovanou barevnost a HP Stitch si s nimi v ničem nezadá, přestože potiskuje zcela odlišné, textilní materiály.   

Interiérový textil
Barvy jsou stabilní po dlouhou dobu a uplatní se při potisku ložního prádla, záclon, polštářů, ubrusů, prostírání, rolet nebo čalounického textilu.

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet