Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Heimtextil 2017

Heimtextil 2017

Naši zástupci budou na výstavě po celou dobu jejího konání. Pokud plánujete návštěvu výstavy, uvažujete o textilní digitální výrobě nebo o přechodu z analogové výroby na digitální, napište na e-mail: david.hlavac@hsw.cz. Rádi se s Vámi na výstavě sejdeme a zajistíme prezentaci na stánku našich partnerů. Pokud máte zájem o volnou vstupenku (počet je omezený), také ji pro Vás rádi zajistíme.

Expozice našich dodavatelů
Durst Phototechnik  bude prezentovat tiskárny řady Alpha a Rhotex a nové pigmentové vodní inkousty, splňující nejnáročnější ekologické normy a požadavky video a automatickou in-line předpřípravu pro textil video
 
HP bude prezentovat latexovou technologii a tisková řešení zejména pro tapetové dekorace. Na stánku uvidíte mnoho praktických ukázek aplikací a výroby, stejně jako produkci na tiskárnách řady 570 video a 3500.

MUTOH představí své řešení pro sublimační tisk ValueJet 1628 TD video.
 
Zünd představí ukázky dokončování a zpracování textilních aplikací pro průmysl a reklamu na svých strojích G3 a D3 video.
 
Fotoba představí řešení formátování rolových textilních materiálů video.

Brožura Heimtextil 2017

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 25.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet