Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Efektivní tisk tapet ve špičkové kvalitě

Efektivní tisk tapet ve špičkové kvalitě

Durst Group úspěšně adaptuje své digitální technologie pro průmyslový tisk tapet a jako v jiných odvětvích iniciuje digitální disrupci. I tady je totiž v plném proudu posun od konvenčních tiskových strojů k udržitelnějším výrobním procesům, které snižují spotřebu vody a energie, nabízejí flexibilitu a umožňují výrobu menších objemů levněji a bez nákladů na skladování.

 Co když

Kampaní „What if“ spustil Durst na dni otevřených dveří ve svém ústředí v Brixenu iniciativu k omezení konvenčního tisku tapet. První zákazníci Durst Alpha Wallpaper Edition na akci představili transformaci svých obchodních modelů a své dosavadní úspěchy.

Účastníci setkání se shodli, že objemy v konvenčním tisku budou nadále klesat a digitální poptávka poroste minimálně o 25 % v závislosti na výrobci. V této souvislosti jsou časy krize, jako byla například pandemie covid, dokonce akcelerátorem tohoto vývoje, protože zákazníci si mohou své tapety a návrhy pohodlně objednávat z bezpočtu e-shopů.

 

Více než polepené stěny

Tapety již dávno neslouží jen k renovaci, staly se lifestylovým produktem, kterým zákazníci vyjadřují svou individualitu a ovlivňují atmosféru interiérů. Cílovou skupinou jsou zejména hotely, restaurace a další firmy, které tapety využívají v rámci své značky. 

Designová rozmanitost, kterou umožňuje digitální tisk, však není jediným hnacím motorem současných změn. Dalším důvodem pro odklon od konvenčních technologií je možnost využívat nové materiály šetrné k životnímu prostředí, které jsou bez zápachu a lze je dokonce vyrobit z recyklovaných surovin. Tyto tapety se snadno aplikují pomocí inovativních systémů a jsou k dispozici v různých velikostech a šířkách.

Zejména maloobchodní prodejci stále více spoléhají na obměnu kolekcí a menší objemy vzorů, aby si design otestovali v prodejnách a teprve poté objednali větší množství. S tiskárnami Durst Alpha Wallpaper Edition to není problém. Díky vynikající reprodukovatelnosti umožňují vyrobit nákladově efektivně na zakázku až 500 rolí.Zdravě, udržitelně, designově 

Durst Alpha Wallpaper Edition je v současnosti nejproduktivnějším digitálním tiskovým systémem na trhu s výrobní kapacitou přes 1500 rolí denně. Kromě produktivity a vynikající konzistence barev v celé šířce a délce tisku jsou pro výrobce obzvláště klíčové TCO. Zde Durst boduje svými odbornými znalostmi v oblasti kvality tisku a spotřeby inkoustu. Kromě inkoustů Durst Alpha Pigment Inks nabízí Durst také inkousty plně na vodní bázi, které umožňují "Healty Sustainable Designed Wallpaper" s přirozeným a vysoce kvalitním vzhledem.
 

Holistický přístup a neustálý vývoj

Výtisky Durst Alpha Wallpaper Edition lze také kombinovat s různými úpravami nebo analogovými dokončovacími kroky a vše plně automatizovat. Pro digitální transformaci tapetářského průmyslu nabízí Durst Alpha Wallpaper Edition celý ekosystém. Durst kombinuje tiskárny, inkoust, software a služby v holistickém přístupu a ve spolupráci se svými zákazníky neustále vyvíjí související technologie.

Zdroj: Durst News

 
 

Aktuálně

11.07.2022 | Efektivní tisk tapet ve špičkové kvalitě
Durst pokračuje s Alpha Wallpaper Edition ve svém tažení za digitalizaci v dalším odvětví.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2022 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 13.08.2022

Tvorba e-business B2B Winternet