Titulní strana » Digitální tisk » Samolepicí fólie » Easy Dot & Easy Fix » Neschen UV Dot print'n'walk transparent » INAFUVPNWTR155 Neschen UV Dot print'n'walk transparent

INAFUVPNWTR155 Neschen UV Dot print'n'walk transparent

Neschen UV Dot print'n'walk transparent

Vlastnosti:

Šíře (m): 1,37
Návin (m): 30,00
Barva:
Síla (mic): 200
Povrch: mat
Lepidlo: čiré, permanentní
Životnost: až 3 měsíce dle použití
Typ: UV / L
Materiál: PVC
Vinutí na roli: outside
Výrobce: OEM

Cena m2 (role) bez DPH

Kč:
152,00 Kč

Cena role bez DPH

Kč:
7.065,00 Kč
Dostupnost:
není skladem

 rl 

UV dot print and walk transparent je  200 mic. transparentní monomerické PVC pro interiérové a krátkodobé použití v oblasti podlahové grafiky. Tato tisková samolepící folie s protiskluzovou strukturou je potisknutelná UV inkousty a disponuje lepidlem „easy dot“.

Díky konstrukci materiálu 2v1 odpadá čas potřebný k laminaci při zpracování klasických podlahových setů.  Již samotný samolepící PVC film je certifikován jako R9 na stupni protiskluznosti dle normy DIN 51130 a to včetně UV inkoustů. Zároveň splňuje atest nehořlavosti jako B-S,1 dle Normy 13501-1.

UV dot print and walk transparentje vhodný na nejrůznější výstavy, veletrhy, kampaně a události krátkodobého charakteru. Doporučené použití je na podlahy typu mramor, dlažba, parkety, laminátové povrchy atd. Udávaná životnost 3 měsíce je závislá na odolnosti konkrétních UV inkoustů a místě použití.

Při výrobě podlahové grafiky vždy dbejte na to, aby samolepící folie neměla ostré rohy, vždy je zakulacujte, prodlužujete tak životnost aplikace. Šíře 1,55 m je vhodná pro rozměrnější grafiky, jelikož tento materiál není určen pro přelepy.

Technologie easy dot  spočívá  v pravidelných kulatých bodech, které se navzájem nedotýkají. Díky tomuto easy dot lepidlu se fólie velmi snadno aplikuje a stává se tak skvělým pomocníkem při přípravě reklamních polepů. Typicky krátkodobé několikadenní polepy na výstavách nebo několikatýdenní výzdoba v obchodech. Při práci s UV dot print and walk se nevytvářejí bubliny a lepení tak zvládne i neproškolená obsluha. Zároveň po skončení aplikace lze folii jednoduše sejmout.

Máte nějaký dotaz? Zeptejte se!

Vaše jméno:
Vaše e-mailová adresa:
(zadané osobní údaje nebudou zobrazeny)
Váš dotaz:

K tomuto produktu nejsou vložena žádná videa.

K tomuto produktu nejsou vloženy žádné dokumenty.

Nebylo nalezeno žádné podobné zboží.

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 23.10.2020

Tvorba e-business B2B Winternet