Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Signracer – ještě lepší funkce pro průmyslový tisk

Signracer – ještě lepší funkce pro průmyslový tisk

Během posledních šesti  měsíců přišel Signracer s celou řadou nových funkcí zajímavých pro průmyslové aplikace. Pojďme si některé z nich představit blíže.

Signracer Industrial

Tiskové řešení Signracer je postaveno na robustním průmyslovém šasi, pro nonstop výrobu. Vyrábí se externě a dodává se do výrobního závodu Signraceru k další montáži. Každá jednotka se sestavuje s tiskovými hlavami, LED diodami, elektronikou a volitelnými funkcemi podle požadavků zákazníka. Konečná kontrola kvality zahrnuje podrobný protokol pro všechny funkce tiskárny a zkušební výtisky .

Signracer nabízí tiskové hlavy Ricoh Gen 5 s velikostí kapky 2,5 pl a jako jedna z prvních společností nabízí i hlavy Gen. 6. s výkonem o 50 % vyšším, než předchozí generace. Tiskové hlavy Ricoh s menší velikostí kapky jsou vhodné pro speciální aplikace, které vyžadují vyšší přesnost jako například ciferníky hodinek nebo průmyslové komponenty.

Vlastní inkousty a způsob tisku vhodný pro malé tiskové hlavy a vysokou frekvenci umožňuje nekompromisní tiskový výstup s nejvyšší kvalitou při maximální rychlosti, což se projeví zejména při náročném tisku ve stupních šedi.

Signracer používá UV LED systém s velmi vysokým výkonem a chlazení vzduchem (namísto chlazení vodou). Tyto LED systémy jsou nabízeny s tříletou zárukou. Modulární design umožňuje vlastní konfigurace LED UV pro aplikace s lakem a primerem. LED UV lampa se vyznačuje dlouhou životností a vlnovou délkou světla dokonale odpovídá inkoustu a laku. Volitelně nabízí zpožděné vytvrzování pro primery.

Výkon LED je nastavitelný od 10 do 100 %. Vysoká nastavení umožňují rychlé vytvrzení a nejlepší přilnavost, nižší výkon LED může být výhodný pro další výrobní procesy (CNC obrábění, zpracování pružných materiálů atd.)

Lahve, v nichž se dodává inkoust, slouží zároveň jako jeho zásobníky v tiskárně. Nové inkousty se nikdy nemísí se starými, takže vydrží déle v perfektním stavu a v zásobnících nevznikají žádné usazeniny. Výsledkem je velmi stabilní a spolehlivý chod tiskárny.

Další informace a podrobnosti o novinkách najdete v PDF přehledu (EN) zde.

 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet