Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Šestnáct nových barev Macal 8300 Pro Matt

Šestnáct nových barev Macal 8300 Pro Matt

Společnost Mactac zařadila do portfolia monomerických plotrových fólií řady Macal 8300 Pro šestnáct nových barevných odstínů. Ve všech případech jde o barvy matné. 

Macal 8300 Pro je na trhu už opravdu velmi dlouho, doposud se vyráběl v široké škále lesklých odstínů, pokud jste však potřebovali matný povrch, byla nabídka značně omezená. Fólii jste mohli pořídit pouze v bílém a černém provedení. Protože je však řada Macal 8300 Pro v Evropě opravdu oblíbená díky svým dlouhodobě prověřeným užitným vlastnostem v interiéru i exteriéru, rozšířila společnost Mactac nabídku matných barev o dalších šestnáct odstínů.

Fólie se vyrábějí v šíři 123 cm. Kvalitní monomerické PVC a solventní lepidlo zajišťují vysoký standard rozměrové stability. Materiál najde široké využití při polepu skel, reklamních ploch, hladkých zdí a dokonce i rovných částí automobilů. Životnost je u barevného provedení čtyři roky. 

 
 

Aktuálně

03.08.2023 | Šestnáct nových barev Macal 8300 Pro Matt
Oblíbená řada fólií Macal 8300 Pro od Mactac má v lesklém provedení kolem 40 odstínů zato v matu byl výběr poněkud černobílý... To se teď naštěstí změnilo.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2023 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 04.10.2023

Tvorba e-business B2B Winternet