Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Roušky s vlastním designem

Roušky s vlastním designem

Modul Smart Shop k vytvoření a provozování e-shopu pro B2B i B2C klientelu od společnosti Durst jsme z pohledu spotřebitele představili podrobně v HSW info 107. Podívejme se nyní na nedávno spuštěnou vzorovou stránku http://facemaskdesigner.com, kde si můžete prohlédnout, jak by pomocí modulu Smart Shop šlo vytvořit on-line službu k navrhování a výrobě ochranných roušek s customizovaným designem.

K čemu to je?

Stránka slouží pro inspiraci uživatelům textilních tiskáren, kteří si zde mohou prohlédnout a vyzkoušet, jak rychle a efektivně nabídnout potřebnou službu. V tomto prostředí si zákazník může navrhnout vlastní design, využít nabízené dekory, nebo zkombinovat obě varianty.

My jsme si během chvilky vytvořili návrh na roušku s firemním designem. Kreativitě se však meze nekladou, a tak mohou vznikat malé série zaměřené na různé cílové skupiny a přispět tak k větší oblíbenosti těchto důležitých ochranných pomůcek. 

Nové výzvy, nové příležitosti

Pro spuštění podobného e-shopu je samozřejmě nutné mít k dispozici potřebné technologie a software. Řada signmakerů však tímto vybavením disponuje, a protože schopnost reagovat pohotově na změny je dnes nejenom konkurenční výhodou, ale možná i životně důležitým faktorem pro další fungování firmy, stojí modul Smart Shop od Durstu aspoň za úvahu.

 

 

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 27.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet