Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Pěkně od podlahy

Pěkně od podlahy

Podlahová reklamní nebo informační grafika patří mezi nejúčinnější způsoby navigace. Usnadňuje orientaci v obchodech, ve zdravotnických zařízeních, na úřadech a podobných místech. 

Dnes je více než jindy důležité, aby se lidé zbytečně nezdržovali a nekumulovali ve veřejných prostorách. A tak ať už chcete vytvořit ohraničený prostor, vymezit koridory nebo rychle nasměrovat zákazníky či klienty kam potřebují, je podlahová grafika dobrým řešením.

Vytisknout a nalepit – nic víc není potřeba

Snadnou výrobu i aplikaci zajistí materiál Neschen UV dot print‘n’walk se strukturovaným povrchem. Po tisku latexovými a UV inkousty jej není potřeba laminovat, přesto na něm neuklouznete – disponuje protiskluzovou certifikací R9 (dle normy IFA DIN 51130). V interiéru vydrží dle výrobce až tři měsíce, podlahová grafika umístěná u vstupu do naší prodejny však vydržela v nezměněném stavu ještě déle. Materiál je opatřen bodovým lepidlem, a tak aplikaci zvládne hravě i personál, který s lepením nemá žádné zkušenosti.

Více informací a technické parametry najdete zde

Také se můžete podívat na krátké video s ukázkou lepení

 

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 25.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet