Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Nový katalog firmy HSW Signall

Nový katalog firmy HSW Signall

Vážení obchodní partneři,
s potěšením vám představuji nový katalog firmy HSW Signall. Naše firma již řadu let využívá především elektronickou podobu katalogu na webových stránkách www.hsw.cz. Katalog a ceník, který právě držíte v ruce, vznikl na základě vašich žádostí o jeho tradiční provedení. Žádali jste katalog tištěný, který je rychle po ruce, je možné ho využívat bez přístupu na internet, psát si v něm poznámky atp. Najdete zde přehled většiny hlavních materiálů, technologií, software i doplňků pro velkoformátový tisk, signmaking a reklamu obecně.

Pokusili jsme se o ideální kompromis mezi množstvím informací a velikostí katalogu. Vzhledem k omezenému prostoru jsme byli nuceni zkrátit části řezacích fólií, orientačních systému a doplňků, pro které budou vyhrazeny další specializované katalogy. Při návrhu katalogu jsme též řešili problém zastarávání, především u cen. Proto prosím berte zde uvedené ceny jako orientační, odpovídající datu vzniku. Pro jejich jednoduchou opravu nebo pro vepsání vašich individuálních cen jsme upravili tabulky tak, abyste si sami mohli změněné ceny poznamenat. K tomu slouží poslední volný sloupec ceníkových tabulek. Aktuální ceny je možné získat jako obvykle na webových stránkách nebo u našeho obchodního zástupce.

Jan Bejček,
oddělení marketingu HSW Signall

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 25.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet