Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Novinky od Yellotools

Novinky od Yellotools

Společnost Yellotools není třeba profesionálním lepičům samolepicích fólií nijak zvlášť představovat. Jejich nástroje a pomůcky vycházejí z praxe – vyvíjejí je aplikátoři, kteří mají s lepením bohaté zkušenosti, a tak přesně vědí, jaké nástroje jsou potřeba, aby šla práce dobře od ruky a výsledek neměl chybu. Do naší nabídky nedávno přibyla sada speciálních nástrojů pro dokončování detailů či lepení nepřístupných míst zejména při polepu dopravních prostředků. Vyrábějí se v mnoha variantách tvrdostí a tvarů a dají se koupit i jednotlivě. Každé nářadí má v sobě magnet pro snadné odkládání na různé magnetické držáky či na karoserie vozů a obvykle má na každém konci jiný nástroj.

Sada nástrojů Yellotools

Vysoce specializovaná výbava

Tento typ nástrojů je určený pro opravdu vysoce specializované aplikátory k lepení nejnáročnějších celopolepů automobilů a 3D tvarů. Cena nástrojů, vyvinutých na míru malému okruhu klientů, musí odpovídat vynaloženým nákladům, a proto se pohybuje poměrně vysoko – za celou sadu osmnácti nástrojů a příslušenství je to 5500 Kč + DPH. Pro opravdové specialisty je to však cena odpovídající jejich náročné práci. A ostatní si vždy mohou objednat samostatně jen některé nástroje za ceny od 350 korun za kus. Stačí navštívit naši prodejnu a zvolit si ten správný.

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet