Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Navštivte veletrh Fachpack

Navštivte veletrh Fachpack

Společnost Durst představí na veletrhu dvě technologie, které využívají ekologické a zdravotně certifikované inkousty na vodní bázi. Jedná se o tiskárnu Durst Delta WT 250 a průmyslovou singlepass technologii Durst Delta SPC130. Těšit se můžete také na společenský večer v pondělí 24. 9. s ukázkami reálného využití tiskárny Durst Delta WT 250 ve firmě Hein v Lauterhofenu (asi hodinu a půl jízdy autem z Plzně).

Společnost Zünd chystá na svou expozici revoluční novinku pro automatické zpracování kartonu a lepenky. Nový plně automatický systém nakládání a vykládání desek bude pracovat s výškou stohu až 150 cm na obou stranách a poprvé v celé historii firmy bude představeno načítání ořezových značek kamerou zespodu. Na stánku firmy Zünd bude prezentován i kamerový systém OCC – unikátní vysokofrekvenční kamera k načítání značek shora nad plotrem.

Na veletrhu bude po celou dobu přítomen náš konzultant pro průmyslový tisk David Hlaváč. Zájemci o volné vstupenky, schůzku, nebo podrobnější informace jej mohou kontaktovat na adrese david.hlavac@hsw.cz, nebo techno@hsw.cz.

Durst Group – hala 8, stánek číslo 120
Zünd Systemtechnik AG – hala 7A, stánek číslo 628

Pozvánka

Další informace

https://www.fachpack.de

www.zund.com/en/fachpack-2018

www.durst-group.com

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 27.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet