Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Jak elegantně ochránit lak automobilu

Jak elegantně ochránit lak automobilu

Nová verze samoopravné krycí fólie na automobily Mactac Protect Pro nahrazuje předchozí Crystal Protect. Oproti této verzi vykazuje Protect Pro lepší funkční parametry i snadnější aplikaci. Jde o alifatický termoplastický polyuretanový (TPU) film, který díky vyšší tloušťce 203 mic. lépe chrání lak auta nejen proti běžným škrábancům, ale i proti odletujícím kamínkům.

Samoopravitelný povrch automobilu
Firma Mactac vyvíjí fólie se samoopravným efektem, které významně zvyšují ochranu laku vozu, již 10 let. Samozacelující funkce fólie pro danou aplikaci doslova nenahraditelná. Vzhledem k tomu, že kvůli pracnosti a ceně materiálu se používají speciální ochranné fólie zejména na luxusní automobily, je také potřeba zachovat jejich nenápadnost a perfektní lesk laku. A to právě zajistí samoopravný efekt, který se aktivuje zahřátím – ať již pouhým stáním vozu na slunci, nebo s pomocí horkovzdušné pistole.

Mactac Protect Pro

Praktické testy
Při našich testech vzorků poškrábaných abrazivní houbou na nádobí jsme dosahovali 100% samoopravného efektu, a dokonce i u vzorků poškozených hrubým ocelovým kartáčem se výsledky pohybovaly mezi 95 a 100 %. Nezanedbatelnou výhodou nepoškozeného, lesklého povrhu je i snadné mytí vozu.

Speciální coating proti žloutnutí
Další vylepšení nového filmu Protect Pro zahrnuje speciální coating, který zajišťuje ochranu proti žloutnutí, a tím i dlouhodobou neviditelnost fólie, která je žádoucí zejména na světlých lacích. Udávaná životnost fólie je proto velmi vysoká a dosahuje až 10 let (zóna 1, vertikální pozice).

Mactac Protect Pro

Snazší aplikace i na složitější povrchy
Zkrátka nepřijdou ani lepiči. Lepší tvarovatelnost materiálu a lepidlo s nižší počáteční adhezí usnadní aplikaci fólie i na složitější povrchy, jako jsou zrcátka atp. I přesto však tato práce stále patří do rukou profesionálů s odpovídajícími zkušenostmi. 

Pro více informací pište na e-mail: jan.vojta@hsw.cz

 

 

 
 

Aktuálně

20.02.2023 | Jak elegantně ochránit lak automobilu
Mactac Protect Pro, samoopravná krycí fólie na automobily nahrazuje předchozí Crystal Protect. Oproti této verzi vykazuje Protect Pro lepší funkční parametry i snadnější aplikaci.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2023 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 27.03.2023

Tvorba e-business B2B Winternet