Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » HSW technologická roadshow

HSW technologická roadshow

Ještě před veletrhy Reklama-Polygraf a Fespa tak můžete kromě informací o nových technologiích a materiálech  očekávat slevy na předváděné stroje nebo speciální cenové akce na tiskové materiály.

V případě zájmu se prosím registrujte na e-mail: david.mankovicky@hsw.cz

Bratislava – 28. 3. 2017 od 9 hod. v salonku F3 hotelu Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava. Dopoledne prezentace technologií, odpoledne představení novinek v oblasti materiálů.

Ostrava – 30. 3. 2017 od 9 hod. v salonku Silver hotelu Clarion Congress Hotel Ostrava, Zkrácená 2703, Ostrava – Zábřeh. Dopoledne prezentace technologií, odpoledne představení novinek v oblasti materiálů.

UV technologie – novinky
V první části představíme technologie z Durstu a novou značku cenově dostupných UV tiskáren, které právě přicházejí na náš trh.

Mutoh VJ 405 UF k potisku textilu
Předvedeme praktické ukázky speciální technologie k potisku bavlny a bavlněných směsí. Ukážeme Vám tisk na trička včetně využití technologie bílé barvy na tmavé textilie, předúpravu textilu na Pretreatmakeru a zažehlení na lisu Shultze.

Tiskárny HP Latex 3xx
Pokud uvažujete o latexové technologii, neváhejte a využijte akčních slev na předváděné technologie. V případě zájmu Vám  rádi vytiskneme Vaše data a ukážeme vám zajímavé nadstandartní možnosti obsluhy a tisku u této řady tiskáren.

Kompletní přehled materiálů pro interiérový design
Interiérový design nejsou jen tapety. Na akci máte možnost seznámit se s uceleným souborem materiálů pro tento segment trhu a dalšími možnostmi jejich využití včetně typických příkladů zajímavých řešení.

 
 

Aktuálně

13.12.2018 | Když je potřeba lepit při -10°C
Zima by měla být chladnější než v loňském roce a tak budou častěji nastávat situace, kdy bude třeba lepit samolepicí fólie při nízkých teplotách. Většina výrobců doporučuje lepení až v teplotách nad 10°C. Existuje však řešení.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2019 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 17.01.2019

Tvorba e-business B2B Winternet