Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » HP vstupuje do světa sublimace

HP vstupuje do světa sublimace

Silnou pozici v této oblasti mají tradiční hráči jako Mimaki, Mutoh, Epson či Roland, u nichž převažuje  technologie piezoelektrické hlavy. Pro HP je vstup na tento trh strategickým rozhodnutím, vidí za ním potenciál další digitalizace nového průmyslového odvětví.

Prostor na trhu stále je
Společnost HP si našla další uplatnění pro svou termální technologii, která slaví velký úspěch u latexových tiskáren. Trh si zvykl na tiskové hlavy jako spotřební materiál a technologie je schopna nabídnout obrovské množství výhod ve srovnání s konkurencí. Sublimační tiskárny HP Stitch využívají ve velké míře stejné prvky, jako latexové tiskárny. Uživatelé latexových tiskáren se tedy budou pohybovat ve známém prostředí a významně se jim rozšíří pole působnosti. Poptávka po textilních tiscích je rok od roku vyšší, vždyť jenom soft signage je stabilně rostoucí trh se stálou poptávkou.
Sílu nástrojů správy barev a rychlost produkce vtipně ukazuje toto video.Nejdůležitější modely
Pro tiskaře bude asi nejzajímavější model HP Stitch S300 a HP Stitch S1000. V prvním případě se jedná o tiskárnu s pracovní šířkou 1,6 metru a ve druhém o průmyslový stroj s pracovní šířkou 3,2 metru. Z hlediska investiční dostupnosti je mnoho poptávek na model HP Stitch S300, který přináší do světa sublimace mnohem vyšší produktivitu a také širší gamut než tradiční sublimační tiskárny osazené piezoelektrickými hlavami. Tiskárna může dobře posloužit také módním tvůrcům, kterým přinese rychlou možnost vidět nové dekory a barevné kombinace. Konstrukce umožňuje jak přímý potisk textilu, tak potisk transferového papíru. Pro větší objemy tisku je zde model HP Stitch S1000.
 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet