Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » HP Stitch v nabídce HSW Signall

HP Stitch v nabídce HSW Signall

Společnost HP si jako distributora své novinky k potisku textilu vybrala naši firmu. Neprodáváme pouze stroje, nabízíme ucelená řešení, podporu a servis. Věříme v tento přístup a jsme rádi, že jej dokážou ocenit nejen naši klienti, ale vnímají ho i naši dodavatelé.

HP Stitch S1000
Jde o inovativní řešení v oblasti sublimace, konstrukce tiskárny umožňuje potiskovat transferový papír ale také přímo role textilního materiálu. Tiskárna nabízí nejširší gamut a nejtmavší černou na trhu, díky zabudovanému spektrofotometru a automatickým kontrolním mechanismům dosahuje barevné přesnosti s odchylkou menší než 1,5 dE, což je opravdu vynikající výsledek. Může se pochlubit bezkonkurenční produktivitou a snadným ovládáním. Tiskové hlavy jsou chápány jako spotřební materiál a jejich výměnu provádí obsluha sama, takže odpadá objednávání návštěvy technika i nežádoucí prostoje.

O HP Stitch S1000 se dozvíte více v zářijovém čísle HSW infa, na stránkách HP zde nebo můžete psát na e-mail techno@hsw.cz.

 
 

Aktuálně

15.10.2019 | Obalový kongres Obalko – 24. a 25. 10. 2019
Zveme vás na největší setkání obalových profesionálů v ČR a na Slovensku kongres Obalko. Hlavním tématem letošního 7. ročníku je OBAL 21. STOLETÍ: digitální, udržitelný, inteligentní.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2019 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 22.11.2019

Tvorba e-business B2B Winternet