Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » HP Latex Rigid Technology

HP Latex Rigid Technology

Řada tiskáren HP Latex R byla avizována na březnovém veletrhu ISA Sign Expo, který se konal v Orlandu v USA.

První skutečně hybridní tisková technologie HP Latex umožní poskytovatelům tiskových služeb rozšířit svoji nabídku o potisk pevných médií a vstoupit tak na nové trhy. Podle interního testu společnosti HP z ledna 2018, poskytuje nová tiskárna nejlepší barevný gamut ve srovnání s konkurenčními tiskárnami v cenové kategorii do 350 000 USD.

Nový stroj se vyznačuje mimořádně rychlým a kvalitním tiskem na širokou škálu rigidních materiálů, jako jsou například pěnové PVC, lepenka, polypropylen, hliník, dřevo či sklo. Na rozdíl od technologie UV, která na povrchu vytváří silnou vrstvu inkoustu, latexové inkousty HP na bázi vody zachovávají původní vzhled a charakter média. Tisky nezapáchají a jsou bezpečné jak pro životní prostředí, tak pro lidské zdraví.

Tiskárny řady HP Latex R budou představeny v květnu na veletrhu FESPA 2018 v Berlíně a pro zákazníky budou k dispozici v průběhu třetího čtvrtletí roku 2018.

 

 

 
 

Aktuálně

25.06.2019 | HP vstupuje do světa sublimace
Sublimace má své místo ve světě dekorací, sportovních oděvů, soft signage i módním průmyslu – všude tam, kde se používá potištěný polyester a jeho směsi. Jedná se o poměrně saturovaný trh, který dlouhodobě obsazují jiné značky.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2019 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 17.07.2019

Tvorba e-business B2B Winternet