Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Fotoba XLD 320 řeže i textil

Fotoba XLD 320 řeže i textil

Automatické formátování tisků z výkonných tiskáren s pracovní šířkou 320 cm doposud zajišťovaly řezačky Fotoba XL 320. Řada XLD nabízí vyšší přesnost i rychlost řezu. Poskytuje přesnost ± 1 mm ve směru osy x i y. Při zakládáni role si stroj zarovnává médium ve směru osy x a automaticky hlídá okraj grafiky ve směru osy y. Stroj se řídí podle vytištěných značek, které lze zadat přímo při přípravě tisku v softwaru jako jsou Onyx či Caldera. Všechny mechanismy jsou řízeny krokovými motory, a tak je přesnost posuvu i řezu velmi spolehlivá.
Netrpělivě očekávanou novinkou je konstrukční řešení pro formátování textilu. Fotoba tímto strojem dokáže uvolnit kapacity ve finishingu všem produkčním tiskárnám. Lze využít i odvíječ pro Jumbo role JRU, který zajistí dokonalé napnutí a přesné odvíjení média.

 
 

Aktuálně

13.12.2018 | Když je potřeba lepit při -10°C
Zima by měla být chladnější než v loňském roce a tak budou častěji nastávat situace, kdy bude třeba lepit samolepicí fólie při nízkých teplotách. Většina výrobců doporučuje lepení až v teplotách nad 10°C. Existuje však řešení.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2019 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 17.01.2019

Tvorba e-business B2B Winternet