Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Dvě ceny EDP Awards 2017 pro produkty z našeho portfolia

Dvě ceny EDP Awards 2017 pro produkty z našeho portfolia

EDP momentálně sdružuje 20 odborných časopisů zaměřených na digitální tisk. Tyto časopisy pokrývají více než 25 evropských zemí a mají více než 1,5 milionu čtenářů.Odborníci z praxe i odborných periodik vyberou vítěze v jednotlivých kategoriích. Prestižní ocenění je pro případné zájemce o danou technologii důležitou referencí.

Nejlepší digitální řezací systém
Frézovací modul Zünd RM-L s výkonem až 3,6 kW nastavuje nové standardy efektivity i při zpracování tak tvrdých a silných materiálů, jako jsou akryl a dřevo. Porota odborníků mu udělila cenu za nejlepší digitální řezací systém.
Využitím impozantní výkonové síly 3,6 kW je RM-L schopen obrábět akrylát, polykarbonát, dibond, forex a MDF desky. Umožňuje efektivnější zpracování těchto materiálů a zvyšuje propustnost finishingu. Plotr dosahuje vyšší rychlosti zpracování a hloubky záběru. Snižuje se tak potřebný počet průchodů.
Porota uvedla, že díky modulu RM-L s automatickou výměnou nástrojů se řezací systém Zünd dokáže proměnit ve vysoce výkonnou frézu určenou pro náročné aplikace během pouhých několika sekund.Nejlepší systém pro potisk lepenky
Tiskárna Durst Delta WT 250 získala ocenění EDP jako nejlepší tiskový systém pro potisk lepenky. WT 250 využívá Durst Water Technology s inkousty na bázi vody. Dosahuje vynikající kvality tisku velmi blízké ofsetu při rychlosti 190 m2/hod. Tiskárna je k dispozici v různých stupních automatizace.
Komise ocenila vysoký ekologický přínos tisku inkousty na vodní bázi, které velmi dobře vyhovují potřebám obalového průmyslu.
Díky částečné penetraci do pórů materiálu nevytváří WT inkoust silnou vrstvu a natištěná grafika při bigování a rilování v místě ohybu nepraská. Uživatelé i koncoví zákazníci mimořádně oceňují, že tisky nezapáchají a díky svému složení jsou vhodné i tam, kde nelze použít UV inkousty (obaly na potraviny apod). Podrobnosti o této tiskárně najdete v HSW info 96 na stranách 6 a 7.

 
 

Aktuálně

12.10.2020 | Durst a Vanguard Digital Printing Systems
Durst, výrobce špičkových digitálních tiskáren, posiluje svoji pozici akvizicí většinového podílu ve společnosti Vanguard Digital Printing Systems se sídlem v USA.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2020 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 25.11.2020

Tvorba e-business B2B Winternet