Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Durst získal dvě ceny Produkt roku 2018

Durst získal dvě ceny Produkt roku 2018

Odbornou porotu oslovila tiskárna Durst Delta WT 250 svým inovativním přínosem. Stala se vítězem kategorie Nové technologie v oblasti Roll-to-roll Hybrid/Flatbed tiskáren. Stroj je vlajkovou lodí nové generace strojů s kvalitou tisku na úrovni ofsetu a se zdravotně nezávadným inkoustem na bázi vody. Technologie Durst Water Technology je vhodná pro celou řadu aplikací z vlnité lepenky a může být použita i pro primární obaly na potraviny. Systémy Durst Delta jsou navrženy pro provoz 24/7 a mají různé úrovně automatizace, umožňující bezobslužnou výrobu.

Potisk textilu
Tiskárna Durst Rhotex 325 zvítězila v kategorii Roll-to-Roll Direct Disperse Ink on Textile. Tento ekologický tiskový systém umožňuje technologii přímého potisku textilu, nebo transferového papíru. Konstrukce zohledňuje průmyslovou produkci v režimu 24/7.  Pracovní šířka tiskárny je 3,2 metru.

Nový systém UV vytvrzování
Na veletrhu společnost Durst představila i rolovou tiskárnu Rho 512R s novou technologií UV LED vytvrzování, která nabízí nové výrobní funkce a možnosti využití. Hlavní výhody tiskárny Rho 512R UV LED jsou vyšší adheze a méně zápachu. Zachovává si stejně vysoký výkon a spolehlivost jako standardní konfigurace.

Představení konceptu DPS
Pod touto zkratkou se setkáváme se společností Durst Professional Services (DPS) GmbH, která bude zákazníkům poskytovat konzultační a integrační služby, vývoj softwaru, správu smluv a nabídku školení. Na výstavě byla tak formálně představena i odborné veřejnosti na severoamerickém kontinentu. Hlavním bodem prezentace DPS byla komplexní softwarová sada MAPS (Multi Application Platform & Solutions). Je to komplexní procesní prostředí, nabízející řešení typu end-to-end, stejně jako jednotlivé submoduly pro integraci do stávajících výrobních prostředí.

Další krok vpřed
Christoph Gamper, generální ředitel společnosti Durst Group, uvedl: „Získání ocenění je odměnou za naše úsilí o dokonalost, zejména proto, že pokračujeme v dalším vývoji systémů světové úrovně, softwaru a infrastruktury zaměřené na služby ve Spojených státech a na celém světě. Díky službě Durst Professional Services děláme další krok vpřed a poskytujeme komplexní řešení pro příslušné procesy a výrobní prostředí zákazníků. Každý zákazník je jedinečný a má jiné zaměření. Skutečnou výhodou naší architektury MAPS je schopnost

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet