Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Durst – tři ceny SGIA Top Product of the Year

Durst – tři ceny SGIA Top Product of the Year

Ocenění udělovaná odbornou komisí asociace SGIA (Speciality Graphic Imaging Association) jsou v USA velmi respektovaná. Společnost Durst si odnáší vavříny ve třech různých kategoriích.

Vyhlášení cen Top Product of the Year je vždy napjatě očekávanou událostí na veletrhu SGIA Expo. Komise vybírá ty nejlepší technologie a spotřební materiály. V roce 2017 do soutěže přihlásilo své produkty více než 70 společností. Ve 49 kategoriích se posuzovalo celkem 222 produktů, což je nejvíce v historii. Durst získal mezi výrobci vysoce výkonných velkoformátových digitálních tiskáren nejvíce ocenění.
„Všichni jsme velmi potěšeni a jsme hrdí na toto potvrzení výjimečnosti našich produktů, udělené profesionály z oboru, kteří nejlépe vědí, jak srovnávat kvalitu a výkon,“ řekl Tim Saur, CEO společnosti Durst U.S. and Canada.

Rho 312R Plus
Nové možnosti, které přináší této řadě tiskáren výbava „Plus“, z ní činí absolutí špičku mezi stroji ve své kategorii. Tato robustní a současně kompaktní tiskárna nabízí nepřetržitou výrobu a výkon na úrovni 128 m2/hod. Rozlišení 1200 dpi spolu s funkcí FineArt jí umožňuje tisknout velmi kvalitní grafiku pro krátkou pohledovou vzdálenost. Režim pro podsvícenou grafiku a oboustranný tisk pomáhají vytvářet působivé reklamní aplikace pro den i noc. Možnost využívat data Durst Analytics dávají uživateli přesný obraz o stavu tiskárny a umožňují perfektní preventivní údržbu.

Rhotex 325
S touto novou sublimační tiskárnou rozšiřuje společnost Durst své úspěšné portfolio vysoce výkonných tiskáren pro soft signage a textil. Stroj kombinuje přímý potisk textilu s  technologií transferu sublimační barvy pomocí papíru. Střídání těchto druhů potisku umožňuje nová technologie tiskové hlavy Durst WTS, která dosahuje výjimečně kvalitního tisku pomocí disperzních inkoustů na bázi vody na různé tiskové materiály rychlostí až 390 m2/ hod. Stroj je vybaven integrovaným horkovzušným sušičem, automatickým systémem čištění trysek a dalšími funkcemi pro výrobu 24/7.

Rho P10 250 HS Plus
Uvedením modelu Rho P10 250 HS Plus byl v této třídě tiskáren definován nový standard efektivity a všestrannosti. Ve srovnání s předcházejícím modelem vzrostla produktivita o 40 %, spotřeba inkoustu klesla o 15 % a tiskárna dosáhla ještě větší univerzálnosti. Hybridní technologie umožňuje využít funkci haptického – reliéfního – tisku bez omezení produktivity. Oboustranný tisk na rolové materiály dovoluje tisknout grafiku pro prosvětlené aplikace s vyšší účinností.

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet