Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Durst Superwide

Durst Superwide

Durst rozšiřuje svou platformu P5 o formát Superwide se šířkou tisku 5,25 metru. Tiskový systém P5 500 LED využívá výkonné tiskové hlavy Ricoh a celý systém je navržen pro efektivní, bezobslužnou výrobu. Kromě CMYK jsou k dispozici další čtyři barevné kanály - například pro světlé barvy, bílou nebo lak.

Manipulace s médii hraje klíčovou roli při zajišťování produktivity i v této dimenzi. Pro tento účel nabízí Durst podporu role pro vkládánívýměnu média. Role lze zpracovávat v jednoduchém, duálním a trojitém režimu – v duálním režimu dokonce asymetricky. Oboustranný tisk je dosažen přesným soutiskem přední a zadní strany. Durst nabízí další možnosti pro dokončovací operace, patří k nim například nože pro horizontální a vertikální řezání.

„S Durst P5 500 naše společnost opět demonstruje své plné zaměření na spolehlivost vlastních tiskových systémů pro bezobslužné výrobní procesy. S integrací Durst Workflow Software a zavedením nových funkcí také dosahujeme výrazného zvýšení efektivity,“ řekl Andrea Riccardi, vedoucí produktového managementu, Durst Group. „Test v reálném prostředí je mimořádně úspěšný, takže tyto první tiskové systémy dodáme již v posledním čtvrtletí roku 2022.“

 
 

Aktuálně

17.05.2023 | HSW busem na Fespu už ve středu 24. 5.
V našem zájezdovém autobuse máme ještě několik volných míst! Můžete se přihlásit a využít ideální způsob dopravy, který šetří čas, náklady a také starosti spojené s cestováním na veletrh.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2023 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 04.06.2023

Tvorba e-business B2B Winternet