Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Durst P5 350 je nejlepší na světě

Durst P5 350 je nejlepší na světě

Odborná porota složené z novinářů specializujících se na digitální tisk udělila tomuto stroji cenu EDP Award 2019 v kategorii flatbedů a hybridních tiskáren s výkonem menším než 250 m2 za hodinu.

Hybridní UV k potisku rigidních a rolových médií

Společnost Durst loni představila platformu P5. Letošní model Durst P5 350 je hybridní UV tiskárna s pracovní šířkou 3,2 m vhodná pro potisk desek i rolí. Využívá technologii vytvrzování UV LED a je řízena pomocí revolučního Durst Print Workflow řešení. Poskytuje rychlost tisku na úrovni 120 m2 / hod. a uživatel může využít i systém pro potisk několika rolí současně. Tím se výrazně zvýší flexibilita této tiskárny v reálném provozu. Konstrukce je velmi kompaktní ale zároveň robustní. Durst P5 320 nabízí patentované rychlé tiskové hlavy a rychlý posun média.

Rozhodnutí poroty

Komise vysoce ocenila možnost využití systému dual roll u hybridní tiskárny této kategorie. Líbila se také automatická detekce šířky a tloušťky média, inteligentní rozpoznávání desek menších formátů. Do stroje totiž můžete vkládat několik různých zakázek menších formátů po celé pracovní šířce a stroj je dokáže registrovat a správně potisknout.

CEO Durst Christoph Gamper (uprostřed) s oceněním EDP Award pro Durst P5 350 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet