Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » DURST EXPO 2022: LABEL

DURST EXPO 2022: LABEL

Společně s mezinárodními partnery představí Durst Group 26. – 29. dubna v ústředí své společnosti (Brixen, Itálie) nejnovější inovace, vývoj a budoucí trendy pro trh etiket a obalů.

Veletrh Labelexpo Europe 2022 byl sice zrušen, výrobci etiket však o možnost seznámit se s celou řadou inovativních řešení tisku a zpracování etiket nepřijdou. Ve společnosti Durst, která je právem považovaná za jedničku v oblasti vývoje a výroby inkjetových tiskáren k potisku etiket, se rozhodli uspořádat Durst Expo 2022: Label, kde svým současným i potenciálním  zákazníkům, zástupcům tisku a dalším zájemcům o kvalitní potisk etiket představí naživo své nejnovější inovace i osvědčené portfolio tiskáren Tau RSC. Na akci se budou podílet i další špičkové společnosti AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET, UPM Raflatac a další.

"Po zrušení Labelexpo Europe 2022 jsme se okamžitě dohodli, že nabídneme našim stávajícím i budoucím zákazníkům možnost poznat během této doby naživo celou řadu našich celosvětově osvědčených řešení tisku etiket a všech inovací. Proto  v ústředí společnosti Durst v Brixenu pořádáme společně s mnoha předními společnostmi Durst Expo 2022: Label,“ řekl Martin Leitner, produktový manažer společnosti Durst Label & Flexible Packaging.

Během tří a půl denní akce čeká návštěvníky pestrý program živých ukázek Tau RSC, panelové diskuse, inspirativní klíčové projevy a prezentace zúčastněných společností a zákazníků. Italská kavárna v Durst Lounge zve k intenzivní výměně nápadů v uvolněné atmosféře.

Protože ty nejlepší nápady a projekty se často rodí v neformálním prostředí, program završují výlety na elektrokolech s průvodcem do okolních hor a prohlídky historického centra Brixenu s ochutnávkami regionálních produktů.

"Akce je otevřena všem zpracovatelům etiket z celého světa. Těšíme se na setkání s vámi v krásném městě Brixen," dodává Thomas Macina, Global Sales Director Label & Flexible Packaging.

Pro více informací pište na: techno@hsw.cz

 

 

 
 

Aktuálně

14.06.2022 | Durst Superwide
Durst rozšiřuje svou platformu P5 o formát Superwide se šířkou tisku 5,25 metru. Celý systém je navržen pro efektivní, bezobslužnou výrobu.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2022 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 01.07.2022

Tvorba e-business B2B Winternet