Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Durst a Koenig & Bauer společně

Durst a Koenig & Bauer společně

Společnost Durst, výrobce pokročilých digitálních tiskových a výrobních technologií, spojila své síly  s výrobcem tiskových strojů Koenig & Bauer. V nově vzniklé společnosti, která se bude zabývat vývojem, výrobou a prodejem digitálních tiskových systémů s technologií single pass pro oblast skládaného kartonu a vlnité lepenky, mají oba partneři po 50 procentech.

Společnost Durst jako technologický lídr v oblasti inkoustového tisku spojuje své odborné znalosti s firmou Koenig & Bauer, která má významný podíl na trhu díky výrobě vysoce kvalitních tiskových strojů. Tato společnost je s více než 5 700 zaměstnanci jedním z největších světových dodavatelů v oblasti obalů a tisku bankovek. V budoucnu budou ve společném podniku vyvinuty plně automatizované výrobní linky, které budou distribuovány po celém světě.


Digitální transformace se nyní uplatňuje také v obalovém průmyslu, protože stále se měnící požadavky již nelze splňovat konvenčními výrobními technologiemi. Na rozdíl od grafického průmyslu, samotný inkoustový tisk nestačí, je třeba integrovat různé periferní systémy do plně automatické výrobní linky. Nová partnerská společnost bude mít sídlo v Německu a bude také dodávat inkousty a  zajišťovat servis ve spolupráci s globální sítí obou společností.

Christoph Gamper, generální ředitel společnosti Durst Group

"Durst a Koenig & Bauer mají hodně společného a  kombinace našich silných stránek povede k digitalizaci v obalovém průmyslu," uvedl Christoph Gamper, generální ředitel společnosti Durst Group. "Obě společnosti jsou podobné ve své kultuře a strategickém směru a obě jsou technologickými lídry ve svých oborech. Díky partnerství dosáhneme ještě silnější pozice jako dodavatel špičkových systémů v tomto odvětví. "

Claus Bolza-Schünemann, generální ředitel společnosti Koenig & Bauer AG

Claus Bolza-Schünemann, generální ředitel společnosti Koenig & Bauer AG, řekl: "Těšíme se na společné inovace a další vývoj budoucích digitálních tiskových řešení pro potisk skládaného kartonu a vlnité lepenky, které nabídnou našim zákazníkům přidanou hodnotu. Modulární koncepce tiskárny VariJET umožní kombinaci digitálního inkoustového tisku s offsetovým tiskem a in-line dokončováním. Durst je ideálním partnerem pro tyto cíle díky svému stávajícímu know-how a zkušenostem s inkoustovými tiskárnami a vysoce kvalitními řešeními. "

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet