Titulní strana » Produkty a služby » Aktuality » Barvy, bílá i lak v jednom kroku? Signracer 2512V to umí s přehledem.

Barvy, bílá i lak v jednom kroku? Signracer 2512V to umí s přehledem.

Švýcarský výrobce digitálních tiskáren Signracer uvádí nový model Signracer 2512V. Písmeno „V” znamená Varnish a umožňuje potisk čirým lakem (lesk/mat).

Signracer 2512V

Tři řady tiskových hlav

Tiskárna 2512V je prvním modelem tohoto výrobce, u nějž jsou použity tři řady tiskových hlav Ricoh páté – nebo nově šesté – generace. Tiskárna je zajímavá pro klienty, kteří ve výrobě využívají lak, ať už plošně, nebo parciálně. Hlavy v první řadě tisknou bíle, v druhé řadě barvy CMYK a v poslední třetí řadě se nanáší lak s možností zpožděného vytvrzování. Intenzita se dá nastavovat díky manuálnímu potenciometru a tím regulovat stupeň lesku. Díky třetí řadě tiskových hlav se výrazně zvyšuje produktivita tisku, který se dá nyní realizovat v jednom kroku.

Potisk materiálů a předmětů až do výšky 250 mm

Potřebujete-li potiskovat materiály o síle např. 20 cm (krabičky, bedny, přípravky), je možné objednat si model tiskárny s průchodností pod ramenem až 25 cm. Dva samostatné motory zvedají rameno do pracovní výšky 15, 20 nebo 25 cm – video.

PDF leták si můžete stáhnout zde.

 

 

 

 

 
 

Aktuálně

26.04.2021 | Decal Alldecor 2D k redesignu nábytku a individualizaci interiérů
Vyzkoušejte řadu samolepicích polypropylenových fólií bez obsahu PVC pro designové interiérové aplikace k polepu rovných ploch nábytku a vnitřního mobiliáře.

další aktuality »

 
 

Copyright © 1996 - 2021 HSW Signall, s. r. o., dodavatel materiálů a technologií pro výrobu reklamy

Poslední aktualizace: 06.05.2021

Tvorba e-business B2B Winternet